شنبه 25 فروردین 1403 - 13 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/11/30 15:58
تیراندازی
کد خبر: 6696

تیرانداز فراری دستگیر شد| عامل تیراندازی مرگبار به دام افتاد

عامل تیراندازی در روستاهای اطراف شهرستان فیروزآباد دستگیر شد.

به گزارش مهرپو،  سرهنگ مهدی جوکار فرمانده انتظامی فیروزآباد بیان کرد: در پی اعلام تیراندازی به سمت افراد عادی در یکی از روستا‌های اطراف شهرستان فیروزآباد و متواری شدن متهم، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس این شهرستان قرار گرفت.

او افزود: با حضور ماموران پلیس در محل مشخص شد متهم با استفاده از سلاح گرم اقدام به تیراندازی به سمت فردی کرده و پس از مجروح شدن مضروب بر اثر اصابت ساچمه از ناحیه شکم، از محل متواری شده است.

سرهنگ جوکار تصریح کرد: در این رابطه ماموران انتظامی این شهرستان با انجام اقدامات فنی و تحقیقات گسترده پلیسی در کمتر از ۲ ساعت مخفیگاه متهم را شناسایی و طی هماهنگی قضایی در عملیاتی منسجم و ضربتی او را دستگیر و یک قبضه سلاح شکاری از او کشف کردند.

فرمانده انتظامی فیروزآباد گفت: متهم به بزه ارتکابی به علت اختلافات قبلی اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

رئیس پلیس شهرستان فیروزآباد با بیان اینکه پلیس در جهت ارتقای امنیت اجتماعی و احساس آرامش در بین شهروندان تمام توان خود را به کار می‌گیرد، از مردم خواست: هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://mehrpu.com/d/45wkq4