شنبه 25 فروردین 1403 - 13 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/11/30 17:44
فال
کد خبر: 6710

فال ابجد اسم متولدین ماه| فال ویژه ی خودتان را بخوانید

فال ابجد اسم نوعی از فال است که طرفداران بسیاری دارد.

به گزارش مهرپو، فال ابجد یکی از انواع فال‌های  در فرهنگ ایرانی است. فال ابجد  بر اساس حروف الفبا عبری  صورت می‌گیرد. فال ابجد به این شکل است که به هر حرف الفبا عددی نسبت داده شده است، و با ترکیب اعداد مربوط به حروفی که در سوال یا مشکل مطرح شده‌اند، پیام یا پیش‌بینیی برای آینده اعلام می‌شود.فال ابجد بسیار پرطرفدار است. در ادامه فال ابجد فردا چهارشنبه 1 اسفند 1402 را خوانید. 

متولدین فروردین
ابجد فال شما: آ ب ج

تعبیر: نیت خوبی دارید و آرزوهایتان میسر می‌شود. اگر غم و اندوهی در زندگیتان وجود دارد از خداوند طلب کمک کنید. حرفهای نادرستی پشت سرتان می زنند که شما را اندوهگین می کند اما به خداوند پناه ببرید که جوابشان را خواهد داد. به دنبال اعمال نیک باشید و سعی کنید تا روزی حلال به دست بیاورید. در جمعی بهتر است که مراقب صحبت هایتان باشید. دست از یک عادت قدیمی تان بردارید تا یک قدم بزرگ در زندگی تان برداشته شود. حرفی به شما گفته می شود که بهتر است نشنیده بگیرید و به راه خودتان ادامه بدهید. مجبور به توضیح دادن مطلبی به شخصی خواهید شد.


 متولدین اردیبهشت
ابجد فال شما: ب د آ

تعبیر: فردی که رنگ پوستش سیاه هست با تو دشمنی دارد پس از او دور شو و مراقب خودت باش. مدتی است در شغل و زمینه کار خود موفق نیستی اما باید صبور باشی تا به هدفت برسی. طالع خوبی داری اما از این نیت بد خود بگذر تا پشیمان و غمگین نشوی. مشورت با دیگران و استفاده از تجربیات آن ها به نفع شماست. به سلامت خود بیشتر اهمیت بدهید. مدتهاست شک و تردید نسبت به شخصی ذهن شما را پر کرده است، نباید به این موضوع بیش از این اهمیت بدهید زندگی تان را با فکر بیهوده فلج نکنید. بدون دعوت به جایی نروید حتی اگر بسیار کنجکاوید.


متولدین خرداد
ابجد فال شما: د د آ

تعبیر: با زنی جر و بحث و تنشی داری اما آسیبی به تو نمیرسد. اگر میخوای ازدواج کنی یا معامله کاری را انجام دهی به دنبالش باش. اقبال بلندی داری و موفقیت می‌رسی و بر دشمنان خود غالب می شوی. در آینده‌ای نزدیک خبرهای مسرت بخشی به گوش می‌رسد. کاری که سخت برایش تلاش می کنید به ثمر می رسد و شما از خودتان و عملکردتان راضی خواهید شد. خودتان را برای کسی که برایتان تب نمی کند نکشید، میان رو باشید تا از کسی دلخور نشوید. برای حل مشکل خانوادگی تان که کهنه شده وقت بگذارید و راه حل جدیدی پیشنهاد بدهید تا از این گرفتاری رها شوید.

 

متولدین تیر
ابجد فال شما: ج ا ج

تعبیر: اگر میخواهی کاری را انجام دهیم فعلاً صبور باش تا آنچه که نیت کردی دست پیدا کنی. شخصی می خواهد با غیبت کردن به تو آسیب بزنند اما موفق نمی شود اگر میخواهی بدانی سرانجام به کارت چه میشود باید صبور باشی تا اوضاع زندگی بهتر شود. البته شما در این روزها به صحبت و نصیحت های شخصی توجه نمی‌کنید و این اشتباه است. در مورد اینکه با کسی می خواهید شراکت داشته باشید و نسبت به این کار تردید دارید کلید کار تحقیق در مورد سابقه اوست، این مسئله را جدی بگیرید. با کوچکتر ها مانند بزرگتر ها رفتار کنید. یک عمل خیر از جانب شما می تواند در مورد احساس منفی که نسبت به مسئله ای پیدا کرده اید موثر باشد.

 

متولدین مرداد
ابجد فال شما: آ ب آ

تعبیر: با تلاش و پشتکار بسیار قطعا می توانید به اهداف و آرزوهای خود دست پیدا کنی و اوضاع زندگی ات را سر و سامان دهید. اگر از بابت چیزی نگرانی به خدا پناه ببرد و به او تکیه کن که از رحمت است منع نمیشوی و همچنین ایمان به او را تقویت کن. قدر دوست واقعی و وفادار خود را بدانید و پند ها و توصیه های او را به گوش جان بشنوید و به کار بگیرید. دو دلی و شک فقط وقت شما را تلف و اعصابتان را خرد می کند. به وعده های عاطفی که واقعیت ندارد اعتنا نکنید. برای حل مشکلات لازم است به شخصی اعتماد کنید و از او کمک بخواهید

متولدین شهریور
ابجد فال شما: د آ د


تعبیر: در تمام کارها با بزرگش مشورت کن و همیشه رضای خداوند را در کارهایت قرار بده تا از رحمت و بخشش بهره مند شویه و به اهداف خود برسی. شانس خوبی داری و اگر از چشم حسود مردم می ترسید از یاد نبر که در امان خداوندی. فرصتی برای شروع مطالعه و تحصیل در رشته ای جدید برایتان پیش می آید. یک اتفاق مانع رسیدگی شما به کاری می شود که برایتان بسیار مهم است، احتیاط کنید و تا فرصت دارید در جهت جبران اقدام کنید. بسته ای به دستتان می رسد. برای تعمیر یا خرید چیزی نو مبلغی را کنار بگذارید.

 

متولدین مهر
ابجد فال شما: ج آ ب

تعبیر: همیشه افکار و اندیشه‌های مثبت داشته باش تا خوشبخت شوی و بتوانی از رحمت و توجه خداوند در تمام کارها بهرمند شوی. اگر هدف بدی داری از آن دوری کن که قطعاً رسوا می شوی و بهتر است صبور باشی و کاری انجام ندهید تا زمان بگذرد. با شخصی برخوردی غیر منتظره خواهید داشت. شنیدن یک خبر بسیار خوشحالتان می کند. به جایی خواهید رفت یا با کسی ملاقاتی خواهید داشت که در روحیه تان تاثیر بسیار خوبی خواهد گذاشت. به زودی به نیتتان خواهید رسید. روی مسئله ای که فکرتان را مشغول کرده بیش از حد حساسیت نشان ندهید.

 

 متولدین آبان
ابجد فال شما: ج ج ج
تعبیر: زندگی بسیار خوبی در انتظارتان است و اگر تلاشتان را بیشتر کنید سعادتمند و نیکبخت می شوید. فردی از شما حمایت خواهد کرد تا مشکلات را پشت سر بگذارید، بدخواهان فراوانی در اطراف خود دارید اما بر تمامی آنها چیره خواهید شد. مراد دل را می یابید و به زودی کارتان بالا می گیرد. اگر در زندگی توکلتان بر خداوند باشد سعادتمند میشوید. شما دست به خطر زدن را دوست دارید اما نباید فراموش کنید که این شجاعت باید در خدمت پیشرفت و زندگی بهتر برایتان باشد نه اینکه بی جهت خود را دچار خطر کنید و اطرافیانتان را هم نگران سازید. تلاش مستمر و کوشش خستگی ناپذیر ثمری جز موفقیت و بهروزی ندارد، خیالتان آسوده باشد.

 

 متولدین آذر
ابجد فال شما: د ج ج

تعبیر: کارهای تان سر و سامان می یابد و اگر گره ای در کارتان وجود دارد به زودی به دست یک بزرگ برطرف خواهد شد. از جانب شخصی سرمایه فراوان به دستتان میرسد که برایتان دردسرساز است پس بهتر است که از آن صرف نظر کنید. خبرهایی به دستتان میرسد که شما را شاد و خوشحال میکند. عشق گمگشته تان بازمیگردد و اگر صبوری کنید زندگی به کامتان خواهد شد. روی پیشنهاد مالی که به شما می شود خوب فکر کنید و از چند نفر با تجربه هم کمک فکری بخواهید. از این که با رئیس یا کارفرمای خود صحبت کنید ابایی نداشته باشید و خواسته تان را بدون واهمه بیان کنید. توقع خود را از شخصی کم کنید و مطمئن باشید که به زودی همه چیز سر جای خودش قرار می گیرد

 

 متولدین دی
ابجد فال شما: ج ج د

دوستداری ساده پول دربیاریو مثه ما سفرِ خارجی بری؟ (روی عکس بزن)
تبلیغ
دوستداری ساده پول دربیاریو مثه ما سفرِ خارجی بری؟ (روی عکس بزن)
فقط تا امشب
yn-ad
تعبیر: اقبال نیکی ندارید اما اگر از خداوند طلب مغفرت و بخشش کنید مطمئنا زندگیتان در مسیر خوبی قرار خواهد گرفت. از غرور و نخوت به دور باشید و اگر چیزی وجود دارد که آرامش تان را برهم زده به زودی برطرف می شود. کسی قصد دارد تا به شما آسیب برساند در مقابلش ایستادگی کنید و به خداوند توکل کنید. اسرارتان را جایی بازگو نکنید تا گزندی به شما نرسد. برای انجام کار یا کمکی به سراغتان آمده اند، شما به دلیل مشغله های کاری و زندگی انجام این کمک را به تعویق انداخته و به آینده موکول کرده اید، بهتر است هرچه زودتر و تا آنجا که از دستتان بر می آید کمک کنید. از شخصی دلخورید و او روحش هم از این موضوع خبر ندارد.

 

 متولدین بهمن
ابجد فال شما: ب د د

تعبیر: مقصود خوبی ندارید و اگر اقدام به این کار کنید دچار مشکل خواهید شد. هم اکنون بخت و اقبال با شما موافق نیست پس دست به هیچ کاری نزنید. شما دشمنان زیادی در زندگی خود دارید که اگر در مقابلشان ایستادگی نکنید کارتان را دچار مشکل خواهند کرد. نصیحت پذیر باشید و به بزرگتر هایتان احترام بگذارید. از وسواس فکری و چندباره فکر کردن به یک موضوع بپرهیزید، ادامه این روند فقط شما را خسته و کلافه تر می کند، تصمیم بگیرید و پای تصمیمتان بایستید تا دیگران برایتان احترام قائل شوند. برای کسی که ساله ها ندیده اید دلتنگ هستید، با روزگار کنار بیایید و خودخوری نکنید

 

متولدین اسفند
ابجد فال شما: آ ج ب

تعبیر: مقصودی که دارید حاصل می‌شود و از اندوه غم رهایی یابید. سرمایه ای به دستتان میرسد که شما را از مشکلات خلاص می‌کند. از دعوا و مرافعه به دور باشید و سعی کنید تا راه صلح و آرامش را در پیش بگیرید. اگر مشکلاتی با شخصب دارید به زودی بین تان صلح برقرار می‌شود. در نمازهایتان کاهلی نکنید تا سعادتمند شوید. در مورد مسئله ای کاری یا تحصیلی به آنچه در ذهن دارید اعتماد کنید، لازم نیست که از این شاخه به آن شاخه بپرید. شما علاقه ای به دانستن اسرار دیگران ندارید و راز نگه دار بسیار مورد اعتمادی هستید، همین امر باعث می شود که شخصی شما را امانت دار و سنگ صبور خود کند


کپی لینک کوتاه خبر: https://mehrpu.com/d/4j7vz4