شنبه 25 فروردین 1403 - 13 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/11/30 15:21
کوروش کمپانی
کد خبر: 6694

مهران رجبی هم به تبلیغ کنندگان کوروش کمپانی اعتراض کرد

مهران رجبی در پی حاشیه های کوروش کمپانی برای سلبریتی های تبلیغ کننده در این باره صحبت کرد.

به گزارش مهرپو، قضیه کوروش کمپانی با قیمت به صرفه آیفون شروع شده و با هزینه ی گران برای سلبریتی ها تمام شد. با اعلام فراری بودن مالک کوروش کمپانی موج اعتراضات به سمت سلبریتی ها شدت گرفت. مهران رجبی هم درباره کلاهبرداری کوروش کمپانی صحبت هایی داشت. مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون درباره کوروش کمپانی گفت: هر تبلیغی برای آدم‌های معروف مجاز نیست برای اینکه آن محصول و کالای خاص را متقاضیان به اعتمادی که نسبت به آدم‌های معروف (چهره‌ها یا سلبریتی‌ها) دارند خریداری می‌کنند. کسی که هزینه تبلیغ را پرداخت می‌کند در واقع هزینه آبروی آن مبلّغ را می‌پردازد. 

 

این سلبریتی‌ها برای تبلیغ کوروش کمپانی چقدر دستمزد گرفتند؟

رجبی به تجربه شخصی خودش در تبلیغ کردن اشاره کرد و گفت: سال گذشته به من راجع به فروش واحدهای مسکونی، پیشنهاد تبلیغ شد؛ در قدم اول به سراغ صحت و سقمِ آن رفتم و مدارک آن را از شهرداری و مراکز مرتبط درخواست کردم. با این حال، علی‌رغم دریافت هزینه تبلیغ، یک واحد هم از همان واحدهای مسکونی پیش خرید کردم همچون بقیه سرمایه‌گذاری کرده باشم. اگر همه مورد کلاهبرداری قرار بگیرند من هم به عنوان مبلّغ مالباخته می‌شدم. لذا هر کاری را نباید انجام داد یا باید جوانب امر را سنجید. 

وی افزود: امروز حرف از «کوروش کمپانی» است که به من هم گفته شد اما چون می‌دانم ذات این کارها گرفتاری است سراغ آن نمی‌روم. دیگرانی هم که تبلیغ نمی‌پذیرند این مسائل را می‌دانند. مگر می‌شود در سایت خودِ «اپل» 40 میلیون خرید و فروش می‌شود و در این کمپانی 20 میلیون به فروش می‌رسد؛ این یعنی کلاهبرداری آشکار! همچون شرکت‌ هرمی‌ها که آخری‌ها ضرر می‌کنند و اولی‌ها سود، اینجا هم چنین شد.

رجبی تصریح کرد: این روزها انتقادهای فراوانی به چهره‌ها می‌شود، چون از ما که اصطلاحاً معروف‌های جامعه‌ایم انتظار دیگری می‌رود. مثلاً ما را فرهیخته‌تر می‌دانند انتظار نیست که هرکاری را انجام دهیم. شاید کمترین کار معذرت‌خواهی باشد اما این نکته را هم می‌دانم همکاران‌‌مان در این‌گونه موارد مورد اغوای این دست‌اندرکاران قرار می‌گیرند و واقعاً بدانند پشتِ پرده این نوع تبلیغات، کلاهبرداری است حتماً در آن حضور نخواهند داشت.


کپی لینک کوتاه خبر: https://mehrpu.com/d/4ynbe2