جمعه 24 فروردین 1403 - 12 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/09/26 09:35
فرهاد اصلانی | همسر فرهاد اصلانی | مهتاب کرامتی
کد خبر: 549

عکس همسر زیبای فرهاد اصلانی لو رفت | تصویری صمیمی از همسر فرهاد اصلانی و مهتاب کرامتی

فرهاد اصلانی عکسی از همسر خوش استایلش را در فضای مجازی منتشر کرد.

فرهاد اصلانی جزو بازیگران پرکار سینمای ایران است که به تازگی عکسی از همسر او به نمایش در آمده است.

فرهاد اصلانی متولد سال ۱۳۴۵ در شهر بیجار در استان کردستان است. در سال ۷۰ یک دوره ی ۲ ساله ی بازیگری را در فرهنگسرای نیاوران گذارند و در همان دوران برای اولین بار با نمایش «هملت» به کارگردانی قطب الدین صادقی در تئاتر شهر روی صحنه رفت.

پس از آن در همان سال از طریق محمدرضا شریفی نیا برای بازی در سریال «امام علی» به داود میرباقری معرفی شد و به این ترتیب برای نخستین بار جلوی دوربین رفت. البته تولید این سریال پروسه ای چند ساله داشت به همین دلیل اولین کار تصویری که از فرهاد اصلانی پخش شد، سریال «همسایه ها» ساخته ی حسن فتحی بود که در سال ۷۲ روی آنتن رفت.

در سال ۷۳ با بازی در فیلم «روسری آبی» به کارگردانی رخشان بنی اعتماد وارد سینما شد.

فرهاد اصلانی متاهل می باشد و با مژده دانش پژوه ازدواج کرده است، این زوج صاحب یک دختر بنام هانا می باشند.

مژده دانش پژوه متولد سال ۱۳۴۹ نقاش ، کاریکاتوریست و مجسمه ساز است. او فعالیت خود را از سال ۱۳۷۲ آغاز کرده و مدرک تحصیلی وی کارشناسی چاپ از دانشگاه الزهرا است.

فرهاد اصلانی در فیلم ها و سریال های زیادی حضور داشته است، از جمله سریال های تلویزیونی کیف انگلیسی، داستان یک شهر، پلیس جوان، خانه ای در تاریکی، وفا، راه بی پایان، گاو صندوق، آشپزباشی و مختارنامه و فیلم های سینمایی سفر به چزابه، یه حبه قند، زندگی خصوصی، پل چوبی، مستانه، کلاشینکف، ساکن طبقه وسط، عصر یخبندان، دختر، مغزهای کوچک زنگ زده، جن زیبا، متری شش و نیم و برادران لیلا.


کپی لینک کوتاه خبر: https://mehrpu.com/d/g36dy4